28.11. ZÁPISKY Z CEST (+ křest knihy “ Zápisky z cest“) –Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
31. 10. ČTENÍ KE KAFI– Vranovice/ 18:00
26.10. POHÁDKY A MALÉhRY– Ráječko/ KD Stará škola/ 17:00
19.10. ZÁPISKY Z CEST – Klánovice/ KD Beseda/19:00
10.10. ČTENÍ KE KAFI– Police nad Metují/ Divadelní klub/ 18:30
9. 10. ZÁPISKY Z CEST– Nové Město nad Metují/ Kino 70/ 19:00
6. 10. ČTENÍ KE KAFI – Písek/ Divadelka/ 19:00
2. 10. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Roudnice nad Labem/ KD Říp/ 16:00
1. 10. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Mělník/ divadelní sál MKD/ 15:00
22. 9. NEBE?– Hostivice/ Sokolovna/ 19:00
14. 4. ZÁPISKY Z CEST– Hustopeče/ Kino/ 19:30
16. 4. JEŽIBABY A ŽENICHOVÉ – Dvůr Králové nad Labem/ Hankův dům/ 15:00
22. 4. POHÁDKY A MALÉhRY– Příbor/ Městská knihovna/ 14:00
29. 4. POHÁDKY A MALÉhRY– Světlá nad Sázavou/ KyTICe/ 15:00
6. 5. POHÁDKY A MALÉhRY– Ústí nad Labem/
11. 5. ČTENÍ KE KAFI – Ráječko
13. 5. ZÁPISKY Z CEST – Klánovice/ KC Beseda/ 19:00
20. 5. ZÁPISKY Z CEST – Břeclav/ soukromá akce
21. 5. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Luhačovice/ Lázeňské divadlo/ soukromá akce
27. 5. BIOSTORY – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
1. 6. PEJSKOVÉ – Zlín
15. 6. POHÁDKY A MALÉhRY– Jeseník/ Knihovna Vincence Priessnitze/ 17:00
16. 6. ČTENÍ KE KAFI – Jeseník/ Knihovna Vincence Priessnitze/ 19:00
22. 6. PEJSKOVÉ – Trhové Sviny/ Městská knihovna/ 18:00
23.3. PEJSKOVÉ – Bohumín/ Knihovna K3/ 17:00
8. 3. NEBE? – Luhačovice / KD Elektra/ 19:00
7. 3. ZÁPISKY Z CEST – Lázně Bělohrad/ 19:00
28. 2. VEPŘO KNEDLO ZELO – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
19. 2. JEŽIBABY A ŽENICHOVÉ – Olomouc/ Divadlo na Šatovce/ 10:00
16. 2. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
12. 2. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Zbýšov/ Kino Horník/ 10:30
5. 2. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Nové Město na Moravě/ Kulturní dům/ 16:00
5. 2. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Nové Město na Moravě/ Kulturní dům/ 16:00
30. 1. BIOSTORY– Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
29. 1. POHÁDKY A MALÉhRY – Třebíč/ Národní dům / 16:00
27. 1. VEPŘO KNEDLO ZELO – Nové Město na Moravě/ Kulturní dům/ 19:00
24. 1. ČTENÍ KE KAFI – Březnice/ KD Březnice/ 18:00
22. 1. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Sokolnice/ Sokolovna/ 15:00
19. 1. ZÁPISKY Z CEST – Nové Hrady/ Kulturně spolkový dům/ 18:00
7. 1. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA Ledeč nad Sázavou / 14:00
15. 12. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
11. 12. POHÁDKY A MALÉhRY– Lysice
17.11. BIOSTORY – Luhačovice/ KD Elektra/ 19:00
13.11. BIOSTORY– Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
6.11. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Holešov
30.10. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA -Luhačovice / KD Elektra/ 15:00
27.10. ZÁPISKY Z CEST– Rohatec / Knihovna/
23.10. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA –Bludov / Kulturní dům/ 16:00
7.10. ČTENÍ KE KAFI – Český Těšín / Festival Bez hranic
5.10. BIOSTORY – Velká nad Veličkou/ Kulturní dům/ 19:00
30. 9. ČTENÍ KE KAFI – Bludov/ Kulturní dům/ 18:00
22. 9. BIOSTORY – Malacky/ Kulturní dům/ 19:00
15. 9. NEBE? – Jeseník/ Divadlo Petra Bezruče
13. 9. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Vyšší Brod/ 17:00
12. 9. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Trhové Sviny/ MěKS/ 17:00
8. 7. ZÁPISKY Z CEST – Kaskáda, golf resort Brno/ 19:00
18. 6. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Olomouc/ Výstaviště Flora/ 10:00
30. 5. POHÁDKY A MALÉhRY – Zlín/ Zlín Film Festival/ 16:00 a 18:50
15. 5. NEBE? – Bojkovice/ Klub Maják/ 19:00
10. 5. NEBE? – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
28. 4. ZÁPISKY Z CEST – Hradec nad Moravicí/ Kulturní sál (Babinec) / 17:30
25. 4. ZÁPISKY Z CEST – Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
21. 4. ČTENÍ KE KAFI – Nové Město na Moravě/ K Club/ 19:00
20. 4. ČTENÍ KE KAFI – Fulnek/Knurrův palác/ 19:00
20. 4. POHÁDKY A MALÉhRY– Fulnek/ Knurrův palác/ 16:00
9. 4. ZÁPISKY Z CEST – Svitávka/ Vila Löw-Beer/ 18:00
31. 3. NEBE? – Klimkovice/ Kino Panorama/ 18:00
30. 3. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
28. 3. ČTENÍ KE KAFI – Zábřeh
25. 3. BIOSTORY– Čejč/ 19:00
17. 3. ZÁPISKY Z CEST – Velké Opatovice/ Zámecký sál/ 18:00
13. 3. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Velká nad Veličkou/ Kulturní dům/ 16:00
12. 3. NEBE?– Veselí nad Moravou/ Kulturní dům/ 19:00
8. 3. ČTENÍ KE KAFI – Lázně Bělohrad/ 19:00
4. 3. ČTENÍ KE KAFI– Turnov/ Městská knihovna/ 18:00
3. 3. BIOSTORY– Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
22. 1. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Nové Město nad Metují/ Kino 70/15:00
15. 1. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA Zábřeh/ Kulturní dům/ 15:00
6. 1. NEBE?– Klimkovice/ 19:00
17.12. POHÁDKY A MALÉhRY– zakoupené představení
15.12. ZÁPISKY Z CEST – Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
28.11. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Hankův dům
16.11. JEŽIBABY A ŽENICHOVÉ – Vyšší Brod/ 17:00
7.11. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Humpolec/ Divadlo za komínem/ 16:00
4.11. ZÁPISKY Z CEST – Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
21.10. ČTENÍ KE KAFI – Valašské Meziříčí/ Mezinárodní festival poezie/ M-Klub/ 19:00
8.10. POHÁDKY A MALÉhRY – Český Těšín/ Čítárna a kavárna Avion/ 16:00
5.10. POHÁDKY A MALÉhRY – Brno/ Knihovna Jiřího Mahena
3.10. BIOSTORY – Hostivice/ Sokolovna/ 19:00
2.10. ČTENÍ KE KAFI – Jablonné v Podještětdí/ Městská knihovna/ 16:00
1.10. ZÁPISKY Z CEST – PREMIÉRA Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
22. 9. NEBE? – Kyjov/ Dům kultury / divadelní sál/ 19:00
14. 9. POHÁDKY A MALÉhRY – Zlín/ Filmový festiva – Dům ČT, Sad Komenského/ 15:00 a 18:50
23. 7. ČTENÍ KE KAFI – Humpolec / Zahrada muzea / 21:00
28. 6. NEBE? – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
26. 6. POHÁDKY A MALÉhRY – Doubravník / Šavránkův mlýn/ 18:00
23. 6. ČTENÍ KE KAFI – Kyjov / Dům kultury / divadelní sál/ 19:00
8. 3. ČTENÍ KE KAFI – Tábor/ Divadlo Univerzita/ 19:00
5. 3. ČTENÍ KE KAFI -Liberec/ 18:30
4. 3. ČTENÍ KE KAFI – Nový Bor/ Navrátilův sál/ 19:00
4. 3. ČTENÍ KE KAFI – Nový Bor/ Navrátilův sál/ 19:00
27. 2. ČTENÍ KE KAFI – Hustopeče
10. 2. NEBE? – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
8. 2. ČTENÍ KE KAFI – Svitávka/ Löw – Beer villa/ 17:00
30. 1. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
19. 1. POHÁDKY A MALÉhRY – Tábor/ Spolkový dům Střelnice/ 16:30
15. 1. NEBE? – Příbor/ Kulturní dům/ 18:00
12. 1. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Červený Kostelec/ Divadlo J. K. Tyla/ 15:00
9. 1. BIOSTORY – Hronov/ Kulturní dům/ 19:00
17. 12. BIOSTORY – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
14. 12. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Světlá nad Sázavou/ KyTICe/ 15:00
8. 12. POHÁDKY A MALÉhRY – Brno/ KD Líšeň/ 16:00
7. 12. POHÁDKY A MALÉhRY – Brno/ Zelný Trh 10/ 19:00
1. 12. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Brno / Divadlo Bolka Polívky/ 10:00
30. 11. POHÁDKY A MALÉhRY – Zlín/ Krajská knihovna/ 10:30
28. 11. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Zelňák 10- Freskový sál/ 19:00
26. 11. NEBE? – Praha – Klánovice/ Nová Beseda/ 19:30
19. 11. ČTENÍ KE KAFI – Rohatec/ Knihovna/ 18:00
14. 11. ČTENÍ KE KAFI – Valtice/ uzavřená společnost
5. 11. POHÁDKY A MALÉhRY – Jindřichův Hradec/ Knihovna/ 10:30
22. 10. BIOSTORY – Nové Město nad Metují/ Kino 70- divadelní sál/ 19:00
15. 10. ČTENÍ KE KAFI– Velké Opatovice/ Zámecký sál/ 18:00
13. 10. VEPŘO KNEDLO ZELO
10. 10. ČTENÍ KE KAFI – Příbram/ Galerie Františka Drtikola/
10. 10. ČTENÍ KE KAFI – Příbram/ Galerie Františka Drtikola/
9. 10. ČTENÍ KE KAFI – Sedlčany/ KD Josefa Suka/ 19:00
6. 10. POHÁDKY A MALÉhRY – Hradec nad moravicí/ Knihovna/ 16:00
4. 10. POHÁDKY A MALÉhRY – Chomutov/ Galerie Špejchar/ 15:30
4. 10. ČTENÍ KE KAFI – Chomutov/ Galerie Špejchar/ 19:00
3. 10. ČTENÍ KE KAFI – Havlíčkův Brod/ Klub Oko/ 19:00
2. 10. POHÁDKY A MALÉhRY – Valašské Meziříčí/ Knihovna/ 17:00
27. 9. JEŽIBABY A ŽENICHOVÉ – Rožnov pod Radhoštěm/ Janíkova stodola/18:45
24. 9. POHÁDKY A MALÉhRY – Konice/ Sál zámku
14. 9. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Vyškov/ MKS/ 14:00
10. 9. ČTENÍ KE KAFI – Ostrava- Hrabůvka/ Komorní klub/ 18:00
10. 6. BIOSTORY – Bratislava/ Nádvoří Zichyho Paláce/ 20:30
17. 6. BIOSTORY – Brno/ Divadlo Bolka Polívky / 19:00
13. 6 POHÁDKY A MALÉhRY – Pardubice/ 17:00
5. 6. NEBE? – Bohumín/ K3 – Bohumín 19:00
29. 5. NEBE? – Ostrava/ K- Trio/ 19:00
25. 5. ČTENÍ KE KAFI – Ostrava/ Festival Inverze/ Dolní oblast Vítkovice/ 19:15
21. 5. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Vyšší Brod/ 17:00
17. 5. ČTENÍ KE KAFI – Doubravník / Fara/ 18:00
14. 5. POHÁDKY A MALÉhRY – Jindřichův Hradec/ / 10:30
5. 5. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Lukanov/ 17:00
29. 4. ČTENÍ KE KAFI – Žďár nad Sázavou / Café u Tety Hany / 19:00
28. 4. POHÁDKY A MALÉhRY – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 10:00
25. 4. POHÁDKY A MALÉhRY – Nedvědice pod Perštějnem
10. 4. VEPŘO KNEDLO ZELO – Brno/ Divadlo Bolka Polívky / 19:00
7. 4. ČTENÍ KE KAFI – Náměšť nad Oslavou / Areál firmy Habitat / 19:00
4. 4. ČTENÍ KE KAFI – Jičín / K- klub/ 19:00
30. 3. BIOSTORY – Holice / Kulturní dům / 19:30
29. 3. POHÁDKY A MALÉhRY – Uheské Hradiště / Knihovna BBB/ 18:15
23. 3. POHÁDKY A MALÉhRY – Nymburk / Kino Sokol / 15:00
21. 3. BIOSTORY – Kuřim / Klub Kotelna / 19:00
17. 3. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Brno/ Divadlo Bolka Polívky / 10:00
16. 3. POHÁDKY A MALÉhRY – Prace u Brna/ 17:00
13. 3. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Divadlo Bolka Polívky / 19:00
10. 3. POHÁDKY A MALÉhRY – Bohumín / K3 Bohumín / 16:00
9. 3. POHÁDKY A MALÉhRY – Ostrava / Centrum Pant / 10:30
5. 3. POHÁDKY A MALÉhRY – Most / Městská knihovna /17:00
4. 3. POHÁDKY A MALÉhRY – Ústí nad Labem/ Severočeská vědecká knihovna / 17:00
3. 3. POHÁDKY A MALÉhRY – Roudnice nad Labem / Městská knihovna/
10. 2. NEBE? – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
31. 1. BIOSTORY – Bratislava – DK Zrkadlový háj/ 19:00
24. 1. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Kralupy nad Vltavou/ KD Vltava/ 16:00
21. 1. křest knihy POHÁDKY A MALÉhRY – Praha/ Werichova vila/ 16:00
14. 1. BIOSTORY – Brno/ Divadlo Bolka Polívky / 19:00
13. 1. POHÁDKY A MALÉhRY – Břeclav/ Městská knihovna/ 15:00
6. 1. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Olomouc/ Divadlo na Šantovce/ 16:00
17. 12. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA -Havlíčkův Brod/ Krajská knihovna Vysočiny/ 10:30
9. 12. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Brno/ Dělnický dům Líšeň/ 16:00
3. 12 NEBE – Mnichovo Hradiště/ Městské divadlo/ 19:00
1. 12. JAK NA PŘÍŠERY – Hodonín/ Knihovnasta/ 10:30
24.11. ČTENÍ KE KAFI / Valtice/ galerie Reistna/ 19:00
18. 11. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Opava / Loutkové divadlo/ 10:00 a 15:00
4. 11. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Bohumín / 10:00
1. 11. VEPŘO KNEDLO ZELO – Brno/ Divadlo Bolka Polívky / 19:00
31.10. BIOSTORY – Valašské Meziříčí / S- klub
27.10. JAK NA PŘÍŠERY – Ostrava / Centrum PANT
9. 10. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Ostrov/ Dům kultury/ 17:30
4. 10. JAK NA PŘÍŠERY – Příbor/ Městská knihovna/ 17:00
5. 10. NEBE? – Malacky/ Divadlo na Hambálku/ 18:00
1. 10. BIOSTORY – Plzeň/ Hotel Primavera/ 19:00
21. 9. VEPŘO KNEDLO ZELO / Hostovice/ 19:00
19. 9.ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Divadlo Bolka Polívky / 19:00
14. 9. ČTENÍ KE KAFI – Holešov/ Kino Svět Holešov/ 19:00
26. 8. JEŽÍBABY A ŽENICHOVÉ – Budišov u Třebíče/ 13:30
16. 6. VEPŘO KNEDLO ZELO – Brno/ Divadlo Bolka Polívky / 19:00
9. 6. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Výstaviště- pavilon Morava/ 18:00
9. 6. JAK NA PŘÍŠERY – Brno/ Výstaviště- pavilon Morava/ 10:30
26. 5. JEŽÍBABY A ŽENICHOVÉ / Boskovice/ Hrad/ 18:00
22. 5. NEBE? – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
9. 5. ČTENÍ KE KAFI /Prachatice/ Knihovna/ 18:00
9. 5. ČTENÍ KE KAFI /Prachatice/ Knihovna/ 18:00
5. 5. BIOSTORY / Uherský Ostroh/ Zámek/ 20:00
26. 4. ČTENÍ KE KAFI /Vsetín/ Masarykova veřejná knihovna/ 19:00
26. 4. JAK NA PŘÍŠERY /Vsetín/ Masarykova veřejná knihovna/ 10:30
24. 4. ČTENÍ KE KAFI /Ostrava/ Dům kultury Akord/ 19:00
18. 4. BIOSTORY – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
15. 4. JAK NA PŘÍŠERY II / Břeclav/ Knihovna/ 15:00
17. 3. ČTENÍ KE KAFI – Nymburk/ kino Sokol/ 20:00
17. 3. JAK NA PŘÍŠERY – Nymburk/ kino Sokol/ 15:00
15. 3. ČTENÍ KE KAFI – Holešov/ Kino/ 19:00
14. 3. ČTENÍ KE KAFI – Bohumín/ Kinosál/ 19:00
12. 3. NEBE? – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
10. 3. JEŽÍBABY A ŽENICHOVÉ – Třebíč/ Divadlo Pasáž/ 16:00
9. 3. ČTENÍ KE KAFI – Třebíč/ Národní dům/ 18:00
14. 2. ČTENÍ KE KAFI / Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
13. 2. ČTENÍ KE KAFI I / Nové Město nad Metují/ Městský klub/ 19:00
11. 2.JAK NA PŘÍŠERY / Frýdlant/ Jazzová osvěžovna
10.2. JAK NA PŘÍŠERY / Hejnice/ MCDO
4. 2. ČTENÍ KE KAFI / Radonice/ Obecní dům/ 19:00
3. 2. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – / Mladoňov/ 16:00
30. 1. VEPŘO KNEDLO ZELO/ Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
17. 1. ČTENÍ KE KAFI / Studénka/ Dělnický dům/ 17:00
15. 1. VEPŘO KNEDLO ZELO / Mnichovo Hradiště/ Městské divadlo / 19:00
12.12. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ soukromá akce
10.12 SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 15:00
2.12. JAK NA PŘÍŠERY – Nový Jičín/ Městská knihovna/ 9:00 a 11:00
29.11. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
24.11. NEBE? – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
20.11. JAK NA PŘÍŠERY – Velké Pavlovice/ Ekocentrum Trnkmanka/ 16:30
18.11. ČTENÍ KE KAFI – Velešín/ Kino/ 19:00
17.11. BIOSTORY – Kyjov/ MKS/ 19:00
8.11. BIOSTORY – Příbor/ Kulturní dům/ 19:00
6.11. BIOSTORY – Nymburk/ Hálkovo městské divadlo/ 19:30
3.11. ČTENÍ KE KAFI – Vysoké Mýto/ M- klub/ 19:30/ Benefiční představení
2.11. ČTENÍ KE KAFI – Frýdek Místek/ Knihovna/ 18:30
27.10. ČTENÍ KE KAFI – Frýdlant nad Ostravicí/ Kulturní centrum/ 18:00
26.10. ČTENÍ KE KAFI -Valašské Meziříčí/ M- Klub/ 19:00
20.10. BIOSTORY – Český Brod/ K. D. Svět/ 19:00
19.10. ČTENÍ KE KAFI – Adamov/ MKS/ 17:00
16.10. VEPŘO KNEDLO ZELO – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
15.10. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Studénka/ Dělnický dům/ 15:00
4. 10. JAK NA PŘÍŠERY – Hradec nad Moravicí/ Městská knihovna
4. 10. ČTENÍ KE KAFI – Hradec nad Moravicí/ Městská knihovna/ 18:00
30. 9. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Příbor/ Kulturní dům/ 15:00
29. 9. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Rožnov pod Radhoštěm
26. 9. BIOSTORY – Hlučín/ Kulturní dům Hlučín/ 19:00
22. 9. BIOSTORY – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
21. 9. ČTENÍ KE KAFI – Náměšť nad Oslavou/ soukromá akce
18. 8. NEBE? – přehrada Les Království/ Štěrbova vila/ 19:30
17. 8. ČTENÍ KE KAFI – Znojmo/ Festival Znojmo žije divadlem/ 17:00
30. 7. BIOSTORY – Letovice/ Festival 3+ 1/ 19:00
19. 6. VEPŘO KNEDLO ZELO – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
13. 6. ČTENÍ KE KAFI – Velké Meziříčí
9. 6. JAK NA PŘÍŠERY – Mikulov/ Galerie Závodný
7. 6. JAK NA PŘÍŠERY – Náměšť nad Oslavou
29. 5. ČTENÍ KE KAFI – Chotěboř/ Městská knihovna/ 17:30
20. 5. JAK NA PŘÍŠERY – Břeclav/ Městská knihovna/ 15:00
13. 5. JEŽÍBABY A ŽENICHOVÉ – Nový Malín
3. 5. BIOSTORY – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
30. 4. JEŽÍBABY A ŽENICHOVÉ – Olomouc/ Divadlo na Šantovce/ 16:00
26. 4. ČTENÍ KE KAFI – Liberec/ Lidové sady/ 19:30
25. 4. ČTENÍ KE KAFI – Pardubice/ VCD- Malá scéna ve dvoře/ 19:00
20. 4. BIOSTORY – Lanškroun/ Zámecký sál/ 19:30
10. 4. NEBE? – Znojmo/ Městské Divadlo Znojmo/ 19:00
8. 4. ČTENÍ KE KAFI – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
6. 4. VEPŘO KNEDLO ZELO – Klatovy/ SDS Klatovy/ 19:30
5. 4. VEPŘO KNEDLO ZELO – Sušice/ KD Sokolovna/ 19:30
4. 4. VEPŘO KNEDLO ZELO – Horažďovice/ Kulturní dům/ 19:30
26. 3. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Břeclav/ Kino Koruna/ 16:00
23. 3. ČTENÍ KE KAFI– Nové Hrady/ Kulturně spolkový dům/ 18:00
22. 3. ČTENÍ KE KAFI – Trhové Sviny
16. 3. BIOSTORY – Brno/ Divadlo Bolka Polívky/ 19:00
15. 3. ČTENÍ KE KAFI – Pohořelice/ Knihovna na Radnici/ 17:30
23. 2. ČTENÍ KE KAFI – Opava / Klub Art / 19:00
16. 2. NEBE? – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
7. 2. JAK NA PŘÍŠERY – Konice u Prostějova/ Zámek- Zámecký sál/ 10:00
26. 1. NEBE? – Jičín/ Divadlo / 19:00
25. 1. NEBE? – Nová Paka/ MKS / 19:30
12. 1 ČTENÍ KE KAFI Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
12. 1. VENDULA CHALÁNKOVÁ: „SMÁT SE PENĚZŮM“ – vernisáž výstavy – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 18:00
18. 12. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Olomouc / Divadlo na Šantovce / 16:00
15. 12. ČTENÍ KE KAFI – Moravské Budějovice / 19:00
14. 12. JAK NA PŘÍŠERY – Moravské Budějovice / MKS Beseda /
12. 12. BIOSTORY – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
10. 12. ČTENÍ KE KAFI – Nymburk / MěKS / 19:00
10. 12. JAK NA PŘÍŠERY – Nymburk / MěKS / 15:00
09. 12. NEBE? – Český Brod / Divadlo J. K. Tyla / 19:30
04. 12. SNĚHOVÁ KRÁLOVNA – Bruntál / Městské divadlo /15:00
27. 11. JAK NA PŘÍŠERY – Kopřivnice / Kinosál KDK / 14:30
24. 11. JAK NA PŘÍŠERY – Vyškov / MKS / 16:00
23. 11. ČTENÍ KE KAFI – Mikulov / Club No292 / 19:00
19. 11. NOC DIVADEL – Brno / Divadlo Bolka Polívky
06. 11. NEBE? – Brno / Divadlo Bolka Polívky / 19:00
03. 11. ČTENÍ KE KAFI – Valtice / Galerie Reistna / 19:00
02. 11. VEPŘO KNEDLO ZELO – Ústí nad Orlicí / 19:00
Comments are closed.