Jak na příšery

 

 

 

Popis

Potkali jste už někdy čerta, co vozí děti na ocase do školy, nebo hastrmana, který je vedoucím plaveckého oddílu, či třeba strašidlo, co by tuze chtělo chodit do školy? Ne? To je zvláštní! V této knize je takových „příšer“ hned několik! A třeba to ve skutečnosti nejsou ani příšery! Záleží jen na nás, jestli v nich umíme probudit dobro! V každém z nás ho alespoň kousíček je!
A protože k pohádkám, zvláště k veselým, patří písničky, spojily jsme se se svojí nejoblíbenější hudební skupinou Čankišou a namluvily několik pohádek, které Čankišou doplnila svými originálními písničkami. Součástí knihy je tedy i CD! Navíc je kniha doplněna stránkami ke hraní, aby se každé dítě mohlo aktivně účastnit a vyjádřit svůj vlastní názor a pocit. V knize si můžete kreslit, psát i stříhat… Vše, co jsme si jako děti s knihou přáli vyvádět, ale nemohli…
Pohádky jsou určené dětem od 4 do 7 let, jsou komediálně laděné a reflektují problémy dnešních dětí, jakými jsou soupeřivost nebo nechuť přijmout někoho, kdo je jiný. Být jiný nemusí nutně znamenat být špatný. Možná, že všichni ti čerti, hastrmani, čarodějnice nebo strašidla dokáží krásné věci, když je někdo dokáže mít rád!

Knihu můžete koupit na této adrese.

PRVNÍ ÚSPĚCHY:
• Nominace v kategorii Nejlepší dětská kniha v rámci ocenění ART BOOKS WANTED International Award 2014.
• Jako historicky první dětská kniha z České Republiky postoupily „PŘÍŠERY…“ do druhého kola prestižní mezinárodní soutěže FEDRIGONI TOP AWARD 2015.
 

Back to Top